in

Mimoza po vuan, ja me çfarë kënge i përgjigjet ndarjes nga Seldi

Ka një muaj që në media po qarkullon lajmi për ndarjen e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodra.
E vetëm dy ditë më parë, Seldi Qalliu konfirmoi ndarjen nga ajo në spektaklin “Dance With Me”.
“Faktikisht, ne nuk jemi me më njëri-tjetrin. Faleminderit shumë për kohën e bukur që kaluam bashkë, por kështu paska qenë e shkruar”,– tha këngëtari duke shtuar se ka shumë respekt për Mimozën, ashtu si edhe për familjen e saj.
Përveç si çift, ata kanë realizuar dhe disa projekte bashkë, si “Sa kujtime”, “Dashni”, dhe “Pare Pare”.
Mirëpo, ajo këngë e cila përshkruan gjendjen e Mimozës e cila deri tani nuk ka reaguar është po kënga e saj “Ndarja”, e cila edhe pse ka vite që është realizuar i përshtatet më së miri.

Meda merr dhuratë nga lojtari i njohur i Zvicrës

Meda merr dhuratë nga lojtari i njohur