in

Robert Berisha mban në duar këtë femër super seksi, ka dy fjalë për Nora Istrefin

Robert Berisha mban në duar këtë femër super seksi, ka dy fjalë për Nora IstrefinRobert Berisha është me fat.Derisa në shtëpi prej vitesh ka një grua super seksi, fati i njëjtë i priu edhe në audicionin e radhës të ‘Dance With Me’, shkruan lajmi.netMuzikanti dhe këngëtari i njohur në këtë spektakël partnere ka bukuroshen seksi Leila Kraja.Në njërën prej paraqitjeve të para juria tha se Robertin e pa paksa të ngurtë andaj u pyet nëse e ka hutuar vajza seksi që e ka përkrahë.”Une jam mësu me bukuri qe 12 vite që jemi bashkë, kështu që edhe kjo po duket shumë bukur. Nuk e di çka ndodhi”, ishte përgjigja epike e tij./Lajmi.net/    

Shifra marramendëse e këpucëve të Elita Rudit

Teuta po e mëson Tarën t’i bëjë detyrat, por nuk është në gjendje aspak të mirë