in

Seldi sapo na njoftoi me personin që e do


Ka qenë bujë ndarja e Seldi Qalliut me Mimoza Shkodrës pas pak muajve të fejuar.
Çifti i dha fund lidhjes dhe këtë e konfirmoi kënëgtari nga Shqipëria gjatë spektaklit ‘Dance Ëith Me’ pasi që të dy kanë qëndruar në heshtje duke hequr vetëm postimet e përbashkëta në rrjetet sociale.
Para pak minutash, Seldi na njoftoi me tezen e tij për të cilën ka thënë se e do.
Ai postoi një fotografi bashkë me të me përshkrimin ‘Family time ❤ lov u teze’.
Në anën tjetër, këngëtari po punon për projekte të reja të cilat pritet të dalin së shpejti./Prive.al

 

Motrat Murtezi të lindura dhe të rritura në Belgjikë, e ndezin nëpër koncerte e ahengje

Emina Çunmulaj në duart magjike të Kacit dhe Sellmës, modelja duket rrezatuese