in

Ishte më e bukura e Turqisë, por Nermini është plakur kaq shumë

Aktorja turke, Selin Demiratar, që rrëmbeu zemrat e shikuesve të serialit të famshëm ‘Aci Hayat’, ka ndryshuar shumë në pamje sa nuk njihet.
Ishte Miss Turqia dhe për vite të tëra, aktorja dhe modelja ishte ikonë e bukurisë turke, përcjell ORAinfo.
Edhe pse nuk e ka famën e dikurshme, ‘Nermin’ vazhdon të jetë në shtypin rozë turk.
E njihnit si më të bukurën e serialit tuaj të preferuar, por shikoni sa shumë është plakur e ndryshuar ‘Nermini’. /ORAinfo/


 

Kim Kardashian i lë nën hije të gjitha modelet, shfaqet ‘përvëluese’ në bikini

Një kuzhinier i zoti si Capital T! Shihni çfarë ka përgatitur