in

Mimoza e harron krejtësisht Seldin, i rikthehet dashurisë së vjetër

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ishin çifti më i dashur i esradës sonë.
Ata edhe u fejuan, por kjo fejesë nuk shkoj gjatë, shkruan ORAinfo.
Çifti u nda e arsyet e ndarjes nuk u bënë të njohura. Ty dy tani po e vazhdojnë jetën larg njëri-tjetrit.
Se fundmi Mimoza i është rikthyer edhe koncertëve duke e lënë krejtësisht anash vujtjen për ndarjen nga Seldi.
Ajo ka postuar një foto duke treguar se këtë të shtune do të përformojë në Bern për bashkadhëtaret. /ORAinfo/


 

Lori Hoxha sapo solli pamje nga shtëpia e saj, ju lë me gojë hapur

Albani sjell këtë imazh duke prezantu edhe veturën super luksoze