in

Pamje të nxehta të Tunës, Patrisi do të ‘ҫmendet’ nga këto pamje

Janë publikuar pamjet e para të videoklipit të Tunës me Sevenin.
Kënga e cila titullohet ‘Maria’ është bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artistëve dhe pritet të lëshohet gjatë këtyre ditëve.
Në klip, merr pjesë super-modelja e njohur Vildane Zeneli e cila është personi për të cilën ‘zihen’ Tuna dhe Seveni.
Realizimi është bërë nga produksioni Mojo.
Më poshtë traileri.


 

Nuk do e njihni ‘Qbanen’ e ‘O sa mirë’ në foton e fundit

Noizy dhe Varrosi sjellin këngën e re ‘Meksikane’