in

Çani ia sjell ‘Tunën’ në emision, por shikone reagimin e Robertit

Robert Berisha ishte i ftuar në Zonë e Lirë.
Disa muaj më parë bëri bujë në rrjetet sociale konflikti familjar ndërmjet dy kunatave Nora Istrfi dhe Tuna.
Ishte Roberti Berisha, bashkëshorti i Norës i cili pranoi publikisht se marrëdhëniet mes dy familjeve nuk ishin të mira edhe pse më vëllain e tij Patrisin takohet shpesh.
I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” drejtuesi Arian Çani ka surprizuar Berishën teksa ftoi në studio një këngëtare e cila kishte ngjashmëri të madhe me kunatën e tij Tuna.
Fillimisht Roberti është habitur, por më pas kuptoi se ishte këngëtarja Albulena Ukaj.

Ky fëmijë shumë i këndshëm sot gëzon famë

Rita Ora dhe Bebe Rexha ‘përjashtuan’ nga loja mbrëmë Dua Lipën