in

Harroni Adelinën, nëna e saj Teuta do t iu “çmend” me bukurin e saj

Adelina Tahiri edhe pse nuk është aktive në skenë, ajo më shumë se gjithë të tjerat po mediatizohet.
Këngëtarja nga Maqedonia duket se provokimin e ka në gjene, përcjell ORAinfo.

Teuta është nëna e saj që e sfidon Adelinën më shumë se koleget këngëtare të saj.
Në disa fotografi që ka publikuar vetë Adelina shihet nëna e saj që merr gjithë vëmendjen e dy bijave, me pamjen dhe moshën e re. /ORAinfo/

Rita Ora dhe Bebe Rexha ‘përjashtuan’ nga loja mbrëmë Dua Lipën

‘American Music Awards 2018’: Lista e plotë e fituesve