in

Besniku publikon foton më të ëmbël të vajzës, ja si e thërret atë

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun.
Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë, shkruan ORAinfo.
U martua vitin e kaluar me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

Lolita dhe Besniku janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.
Sot ai ka publikuar një foto të vajzës së tij e cila është shumë e ëmbël.
“Qika  babit”- ka shkruar Besniku në foton në fjalë./ORAinfo/

Andrra e Sinanit ka bërë postimin më kuptimplotë ndonjëherë

Zbulohet data e publikimit të bashkëpunimit të Tunës me Sevenin