in

Ganimete Musliu me veshje të pazakontë, thyhen edhe kodin e veshjes

Deputetja e Kuventi të Kosovës, Ganimete Musliu, në shenjë përkrahje për Kosovën, ajo ka veshur duksin me shkrimin “Dardanët”.
Sot me fillim nga ora 20:45 zhvillohet ndeshja Kosova-Malta, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kryeqytet.
Në shenjë përkrahjeje për “Dardanët”, deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka veshur një duks me shkrimin “Dardanët”.
Në llogarinë e saj në Facebook, deputetja Ganimete Musliu ka publikuar një fotografi ku ka shkruar :
“Një ditë pune në Kuvendin e Kosovës. E thym pak kodin e veshjes zyrtare ne përkrahje të tifozëve Dardanë në prag të ndeshjes KOSOVA: MALTA”. Ndeshja zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve, Liga D.

Atë që nuk e keni bëni ju e bën Valdrini! Ja çka i publikoi bashkëshortja

Në prag të ndeshjes me Maltën, Kombëtares kosovare i shtohet një fanse super seksi dhe është…