in

Kida vesh fustan gjigant, grimi i saj tërheq vëmendjen

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht.
Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.
Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti.
Sot ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan gjigant me ngjyrë Vjollce.
Me këtë pamje Kida ka mahnitur të gjithë. Ajo është shfaqur me stilin e një zonjë të vërtetë./ORAinfo/

“Meksikane” nga Noizy dhe Varrosi arrin një milion për katër ditë

Rikthehet Mariah Carey