in

Learta nuk mund t’i fsheh kilogramët e tepërt, ky fustan ja zbulon ‘tulat’

Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.
Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.
Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.
Së fundmi ajo ka qenë disa ditë në vizitë të prindërit e saj në Zvicër.
Pas kthimit ajo i është kthyer punës në dyqanin e saj.
Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me fustan të gjatë. Por ky fustan i vë në pah kliogramët e tepër t të saj. /ORAinfo/

Capital T më në fund zbulon të dashurën, publikon foto me të

Publikohet foto nga adoleshenca e Taynës, kështu dukej ajo