in

Lulja e Medës bëhet teze, publikon foton më të bukur me motrën dhe mbesën

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.
Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.
Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është bërë teze, duke publikuar një foto të motrës dhe mbesës.
“Urime motër për këtë engjëllushe”- ka shkruar Lulja./ORAinfo/

Adelina ekspozon linjat trupore, shumë femra mund t’ia kenë zili

Pasi e kritikoi fansja, Rashel merr këtë vendim!