in

Në prag të ndeshjes me Maltën, Kombëtares kosovare i shtohet një fanse super seksi dhe është…

Ndër vajzat më të bukura shqiptare, e njohur për format e saja atraktive fizike, Morena Taraku ka shumë vëmendje nga publiku.
Dhe ajo sapo tërhoqi vëmendjen tonë me një postim të bërë në rrjetet sociale.
Këngëtarja e modelja Taraku, ka marrë një dhuratë të cmueshme nga Federata e Futbollit të Kosovës, një fanellë të Kombëtares së Kosovës në Futboll.

“Faleminderit kombëtares time”, ka shkruar Morena.
Të enjten në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, do të zhvillohet ndeshja e madhe në mes të Kosovës dhe Maltës, dhe me siguri Morena do të jetë e pranishme.
Taraku është zhvendosur në Stamboll të Turqisë, ku po jeton tash e saj muaj.

 

albshowbizzz.com

Ganimete Musliu me veshje të pazakontë, thyhen edhe kodin e veshjes

Gold AG merr qëndrim për Paradën e Krenarisë: Marre…