in

Rikthehet Mariah Carey

Këngëtarja e njohur e baladave vjen me një këngë të re.

Është kthyer Mariah e vjetër!

Të paktën fansat po ndihen kështu, pasi me publikimin e këngës së saj të re ‘With you’, ajo tingëllon njësoj si në kohën kur ka krijuar hitet e saj më të suksesshme.

E tani balada vjen edhe me videoklip të realizuar në bardhë e zi, shkruan Gazeta Express.

“With You” është kënga e parë zyrtare nga albumi i 15-të i Mariah Carey, që ka bashkëpunime me Jermaine Dupri, Mustard, TY Dolla Sign dhe Skrillex./Gazeta Express/

Kida vesh fustan gjigant, grimi i saj tërheq vëmendjen

Atë që nuk e keni bëni ju e bën Valdrini! Ja çka i publikoi bashkëshortja