in

Zhade pozon nudo, ky detaj në trupin e saj merr vëmendjen

Giovanna Antonelli e riktheu vëmendjen e publikut me një pozë nudo.
Kjo për arsye se jemi në Tetor dhe ky muaj është caktuar si muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit në të gjithë botën, për të rritur vëmendjen dhe mbështetjen për sensibilizimin, zbulimin e hershëm, trajtimin, si dhe kujdesin paliativ të kësaj sëmundjeje, shkruan lajmi.net

Mirëpo kjo nuk është hera e parë që aktorja e njohur ka pozuar pa asnjë rrobë në trup.

Ekzistojnë edhe foto të tjera të saj në të cilat ‘ylli’ i serialit të dikurshëm ‘Clone’ ka rrëmbyer maksimalisht vëmendjen e publikut dhe medieve rozë. Por vëmendjen e kanë marrë linjat e saj shumë seksi.

Me vendimin e Edi Ramës mbyllet ky emision i kësaj prezantuese

Nora Istrefi dhe Robert Berisha zyrtarisht shtetas të Shqipërisë