in

Beyonce përfundon turin e koncerteve, ‘pushton’ skenën me paraqitjet e fundit

Beyonce përfundon turin e koncerteve, ‘pushton’ skenën me paraqitjet e funditAjo sapo ka përfunduar turin e saj “On The Run”.Megjithatë, Beyonce nuk ka qenë e lodhur nga skena ndërkohë që ka zbuluar disa nga hitet e saj më të mëdha për fansat e saj në ‘City of Hope Spirit of Life Gala 2018’ të enjten mbrëma në Santa Monica, shkruan dailymail transmeton lajmi.net37-vjeçarja, këngëtarja e hitit ‘Halo’, dukej e jashtëzakonshme në një fustan të bardhë me pupla teksa zbuloi këmbët seksi me një prerje të fustanit anash.Bukuria e saj ishte mjaft e verbuar për t’iu përshtatur fustanit kurse flokët i kishte të valëzuara dhe mjaft në formë.Gjatë javës, me shfaqjen e saj në Seattle përfundoi turneun jashtëzakonisht të suksesshëm OTR2, i cili filloi në qershor së bashku me bashkëshortin e saj Jay-Z. /Lajmi.net/

Një nuse tradicionale si Teuta Selimi

Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket!