in

Drake këndon spanjisht në “MIA”, bashkëpunimin me Bad Bunny

Pasi në janar paralajmëroi një projekt me të, Drake është ribashkuar me Bad Bunny në këngën e shumëpritur të zhanrit regaton, “MIA”.
Reperi shfaqet duke kënduar në formë të pazakontë më herët.
Ai këndon në gjuhën spanjolle, në këngën e cila po besohet se do të bëhet hit.

Bad Bunny po ashtu ka debutuar në videoklipin për bashkëpunimin e ri të tij, të parin me Drake.
Teksa janë të rrethuar me femrat, reperët shfaqin performancë të mirë në këtë klip.

Drake pati sukses të madh me albumin “Scorpion”. /Telegrafi/

Ishte viti 2002 dhe Adelina Ismaili performonte me Roleks në dorë (VIDEO)

Kishte kushte për Monikën para martesës, Lorik Cana tregon çfarë i tha bashkëshortes