in

Nis festa në familjen Haradinaj, kjo është arsyeja

Sot ka festë në shtëpinë e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.
Kjo pasi që, bashkëshortja e tij Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen e 38-të. Moderatorja e njohur sot i mbush 38 vjet, shkruan rtv21.
Anita Muçaj – Haradinaj është njëra ndër moderatoret më të njohura e cila i prezanton lajmet qendrore në televizionin publik.
Anita me Ramushin është martuar 15 vjet më parë, nga kjo martesë, çifti së bashku kanë tre fëmijë, dy djemë dhe një vajzë.

Drake lanson hitin e ri ‘Mia’

Eni pranon publikisht ndryshimin që e bëri në fytyrë