in

Një nuse tradicionale si Teuta Selimi

Është një nga këngëtaret më së paku të përfolura për jetën e saj private.

Kjo ngase Teuta Selimi prej vitesh është e martuar dhe gëzon një martesë të shëndoshë e cila është nënë e dy fëmijëve.
Ajo asnjëherë nuk ka hezituar të shprehet se është shumë e lumtur nga martesa e saj, por që imazhet me bashkëshortin janë të rralla.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shfaqet me veshje tradicionale përkrah bashkëshortit të saj.

“Her me lira e her pa lira”, shkruan ajo.

“Lej lej”, është projekti i fundit i publikuar nga Teuta në bashkëpunim me reperin, Agon Amiga. /Lajmi/

Zbulohet e vërteta” Ja kush është në të vërtetë vajza në fotografi me Capital T

Beyonce përfundon turin e koncerteve, ‘pushton’ skenën me paraqitjet e fundit