in

Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket!

Jo më kot është njëra nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar.Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan lajmi.netReperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.Në këto dy imazhet e fundit ajo tregon se ka ndryshuar stilin e flokëve, e cila ka ndërruar ngjyrën e flokëve nga e zeza në atë kafe.Sidoqoftë, Doruntina duket e hatashme ku lirshëm mund të thuhet se hyn në listën e artisteve të pakta që nuk kanë operacione plastike.Në publik ‘shpërtheu’ me projektin ‘Columbiana’ të cilin e ka në bashkëpunim me reperin, Don Phenom. /Lajmi.net/

Beyonce përfundon turin e koncerteve, ‘pushton’ skenën me paraqitjet e fundit

Sarah Jessica Parker luan rolin kryesor në komedinë romantike “Here and Now”